Šperky podle znamení zvěrokruhu

Šperky podle znamení zvěrokruhu

Lidé už dlouho věří, že znamení člověka do jisté míry ovlivňuje jeho povahové rysy i vlastnosti. Ke každému z nich jsou také přiřazeny různé drahokamy a polodrahokamy, které mají pomáhat jedincům daného znamení naplno využít svůj potenciál. Přinášíme proto přehled, kde se můžete podívat, jaké šperky podle měsíce narození se mohou hodit právě k vám. Třeba svůj příští přírůstek do šperkovnice vyberete právě díky těmto charakteristikám.

Vodnář (21.1.–20.2.)

Vodnáře jen tak snadno nepřehlédnete, rádi plavou proti proudu a mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Největšími hodnotami pro tyto zvláštní osobnosti je svoboda a přátelství a jejich myšlení je o krok napřed oproti své době. Pro své idealistické názory se často potýkají s nepochopením.

 

TIP :

Pro ně vybírejte stříbrné šperky nejlépe prstýnek.

RAW

 

Ryby (21.2.–20.3.)

Lidé narozeni pod vládou vodního znamení Ryb jsou jemné a klidné povahy a duchovního založení. Nadevše si cení harmonii a mají mimořádně silně vyvinutou intuici. Často vidí věci, které zůstávají jejich okolí skryté. Ryby jsou citlivé a vnímavé bytosti, které rády pomáhají ostatním.

TIP :

Pro ryby bude vhodný nějaký set náušnic spolu s ladícím náhrdelníkem.

 

 

Beran (21.3.–20.4.)

Berani neboli Skopci se rodí mezi 21. březnem a 20. dubnem. Jaké vlastně doopravdy je první znamení zvěrokruhu? Jak se s Berany žije a na co si u nich dávat pozor?

Znamení Berana patří k živlu ohně, který je symbolem radosti a chutě do života, je to živel temperamentní a tvořivý, plný energie, nadšení a síly. A právě takoví jsou i jeho zrozenci. Navíc je Beran znamením kardinální kvality a všechna tato znamení – Beran extrémně – jsou iniciátoři. Věčně něco začínají, dávají k něčemu podnět. Skopec je v tomhle typický, vždycky načne spoustu věcí, se zápalem se vrhá do každé z nich, a často pak žádné nedotáhne do konce.

TIP :

Berani jistě ocení minimalistické náušnice s nějakým vzorem nebo kamínkem.

ZDE

 

 

Býk (21.4.–21.5.)

 

Býci, požitkáři zvěrokruhu, se rodí mezi 21. dubnem a 21. květnem. Jaké vlastnosti jim přisuzuje živel země? Co dostávají do vínku? A jaký je takový vztah s Býkem?

Znamení Býka, druhému znamení zvěrokruhu, vládne planeta Venuše. Ta jim vnáší do života touhu něco vlastnit a taky se o něco starat – ať už jsou to druzí lidé kolem, nebo oni samotní. Býk je hospodář a ochránce, který pečuje o to, co už bylo získáno, a dále to rozvíjí. Umí své statky a majetek – ale i vlastnosti – skvěle hýčkat a rozmazlovat. Býci jsou nedostižní ve vytváření zázemí a celkově prostoru pro existenci, kde se člověk cítí bezpečně a stabilně.

TIP :

Býk miluje neobyčejnost takže nejlepší volba je prstýnek LUNA 

 

 

Blíženci (22.5.–21.6.)

Blíženci, prvé vzdušné znamení, jsou pohybliví a měnitelní, jako i naše prvé myšlenky, které jsou nejisté a měnitelné. Protože se chtějí vyvinout do všech stran, jsou po nějakou dobu stoupenci protichůdných myšlenek, aby je ihned opustili, zdají-li se jim jiné lepší. Bude vždy působit dojmem, že má obsáhlé všeobecné vzdělání. Jeho vědění je často povrchní, ale ukazuje, že jeho duch byl ve všech těchto směrech činný a že si utvořil obraz celku. Jako vzdušné znamení má svoji silnou stránku v oblasti myšlení, usuzování a konání, ale v hmotné oblasti nic uskuteční, dokud jej nenapadne, že by to měl přece jen zkusit. Je schopen se rychle přizpůsobit nové situaci a reagovat. Přednostmi Blížence jsou energie, síla, nápaditost, tvůrčí a organizační schopnosti a diplomacie. K řemeslné práci nemá tento typ velkého nadání. Vnitřně bývá nervózní a nespokojený, jako by mu vždy něco scházelo, ale nedokáže to pojmenovat.

TIP : 

Blíženci milují vše co se třpytí takže tady určitě nešlápnete vedle s náhrdelníkem yankee nebo prstýnkem gloria

 

 

Rak (22.6.–22.7.)

Rak je jemný, citlivý a nesmělý. Nesnáší povrchnost, přetvářku a faleš, vše, co dělá, dělá naplno, ať už se jedná o práci, nebo milostný život. Jeho city jsou hluboké a lehce zranitelné. Raci se neradi přou, z hádek raději utíkají a schovají se v koutku, kde mohou nerušeně snít.

TIP: 

Pro raka bude nejlepší dárek a odměna v podobě personalizovaného náhrdelníku ALPHABET 

 

Lev (23.7.–22.8.)

Zrozenci ve znamení Lva jsou rodilými vůdci, kteří jsou předurčeni k pozicím, kde mohou uplatnit svoji přirozenou autoritu. Jsou to charismatické osobnosti stvořené k tomu, aby stály v centru pozornosti, a to v tom nejlepším slova smyslu. V kariéře jim velmi pomáhá organizační a diplomatický talent. Rádi se chlubí svými úspěchy a kritiku nenesou právě nejlépe. Jsou to však velmi dobrosrdeční lidé.

TIP:

Náramek na nohu a nebo náramek. na ruku, tím uděláte radost zejména tomuto znamení. 

Panna (23.8.–22.9)

Charakteristika znamení: Znamení Panny vládne Merkur, který podporuje bystré myšlení, smysl pro detail, ale tlumí city. Patří k nejlepším organizátorem z celého zvěrokruhu, neboť na prvním místě je u ní rozum, na druhém pořádek a na třetím dokonalost. 

Její domov je pro ni bezpečným přístavem, protože chaotické okolí, které nemá pod kontrolou, Pannu mate. Když má pocit, že se jí situace vymyká z rukou a že není připravená na každou eventualitu, začíná panikařit – a i proto se obklopuje uklizeným prostředím, kde má všechno své místo.

TIP:

Panny milují stříbro a hlavně prstýnky 

Váhy (23.9.–23.10.)

Váhy jsou sedmé astrologické znamení zvěrokruhu a jako jediné znamení jsou symbolizovány neživým objektem. Jde jim hlavně o klid a rovnováhu, nemají rády spěch a stres, což může působit jako nerozhodnost.

Váhy jsou intelektuálně založené a rády hrají fér. Často hledají kompromisy a zlatou střední cestu. Lidé narození v tomto znamení jsou taktní, poctiví a slušní, nemají rádi hlučné, neomalené a vulgární chování. V každé společnosti jsou oblíbení, protože dovedou nenásilně urovnat spory a stmelit kolektiv.

Mají estetické cítění, dobrý vkus a vysoké nároky, protože znají hodnotu své práce. Váhy často za maskou klidu skrývají vnitřní nejistoty. Občas propadají pochybnostem, ať už si jejich důvody samy vykonstruovaly, nebo jim je někdo podsunul.

TIP:

 Minimalismus pro Váhy = náušnice

 

Štír (24.10.–22.11.)

tír je opředen tajemstvím. Není to týmový hráč, spíš samotářský lovec. Štíři jsou nezávislí a rozhodní a když jim o něco jde, tak srší energií, ale nemají-li přes sebou vytyčený cíl, upadají do letargie. Štíři nejsou urážliví, ale každou nespravedlnost si dobře zapamatují a ve správnou chvíli vám ji dají vyžrat. O Štírech se říká, že nikdy nic nevzdávají – jen vyčkávají na tu správnou příležitost.

Štíři jsou plní protikladů, jsou milí i jízliví, optimističtí i pesimističtí, štědří i lakomci. Jsou velice chytří, mají rádi vlastní názor, proti srsti jsou jim podlézavci a pokrytci. Mají touhu někam to v životě dotáhnout – a často také za jakoukoli cenu. Štíři jsou většinou velice přitažliví pro druhé pohlaví, ale jejich city nejsou tak hluboké, jako u Raků či Ryb. Vlastně kdo ví, jaké jsou, protože Štír nenechá do svého nitra nahlédnout nikoho, včetně nejlepších přátel. Jen neradi se svěřují se svými pocity a někdy se za jejich sebejistou maskou může skrývat velký smutek, vztek či deprese. Na druhou stranu díky tomu, že jsou mistry ve skrývání pocitů, dokáží velmi dobře odhalit, co si myslí druzí a nenechat se oklamat přetvářkou

TIP:

Neobyčejnévýrazné šperky to je volby pro Štíry

 

 

 

Střelec (23.11.–21.12.)

Střelec je velice energický, aktivní a optimistický. Ve společnosti patří Střelci k oblíbeným společníkům, dovedou být velice vtipní a šarmantní. Někdy mohou působit až namyšleně a mají trošinku sklony k přehánění. Platí u nich, že co na srdci, to na jazyku a jejich otevřenost a upřímnost může pro někoho vypadat jako neomalenost. Střelci to ovšem málokdy myslí zle, nechtějí být jedovatí ani sarkastičtí, pouze věří, že upřímnost a přímost je důležitější, než uražená ješitnost.

Střelci vůbec rádi bojují za spravedlnost a pravdu. Často neuváženě a z náhlého popudu. Vlastně vůbec jsou lidé spontánní a než se rozmyslí, už po hlavě skáčou z útesu. Následky svého chování někdy nedomýšlí do důsledků a tak občas zraní city druhých, aniž by to zamýšleli nebo si to dokonce uvědomovali.

 

TIP:

Náramek Zara a hlavně ve stříbrnééé

Kozoroh (22.12.–20.1.)

Kozoroh je díky své vládnoucí planetě Saturnu takové suché znamení. Ale v tom nejlepším slova smyslu. Kozoroh stojí a padá s řádem a pořádkem, potřebuje mít kolem sebe jasně vytyčené hranice, v jejichž rámci se pak může pohybovat. Protože jakmile není přesvědčen o tom, o co se může opřít, kde je ta čára, za kterou už šlápnout nesmí, přestane si být jistý sám sebou. Pořádek je pro něj klíčový a bez něj nedokáže existovat.

TIP:

Tento kousek zde je přímo dělaný pro kozorohy  

Zpět na blog