TRENDY ŠPERKŮ NA PODZIM 🍂

TRENDY ŠPERKŮ NA PODZIM 🍂

S NADCHÁZEJÍCÍM PODZIMEM OTEVŘETE DVEŘE MAXIMALISMU

 

Zatímco nadčasové jemné šperky budou mít vždy místo v našich našich šperkovnicích, nemůžeme popřít půvab velkolepých šperků velkých rozměrů a bujarých tvarů v celé jejich kráse a lesku. Od zářivých a robustních náhrdelníků po talismanové prsteny, klíčem k začlenění takových kousků do vašeho šatníku je jednoduše přijmout je takové, jaké jsou a poddat se jim. Zdá se vám to příliš? Ale kdepak! A račte ještě přidat! Na rozdíl od jiných doplňků, kde vrstvení a styling mohou být uměleckou formou samy o sobě, tyto kousky fungují však i samotně. Jen si představte jednoduché dlouhé večerní šaty a k nim nic než jeden jediný šperk... Skoro jako Mireille Darc v ikonických šatech odhalujících záda ve filmu Velký blondýn s černou botou.

Pět pojetí maximalismu

Zejména, když přichází pochmurné počasí plné šedi, je namístě se ptát, jak co lépe oživit každodenní look. Odpověď zní: jak jinak, než velkými třpytivými či lesklými kousky! Maximalistické šperky vám umožňují ukázat pohled na vaše komplexní já prostřednictvím různých kousků, které na sebe vezmete. A protože je to všechno otázka osobního stylu, neexistuje žádný správný způsob, jak být maximalista. Manuál netřeba.

 

 

Vrstvěte!

Začněte vrstvením. Přidávejte jednu vrstvu za druhou a zkoušejte. Mohutné kousky lze vrstvit s jemnými, stříbrné prvky se zlatými.

Více je více

S maximalismem můžete na svém těle vystavit tolik šperků, kolik jen chcete. I když si samozřejmě můžete vybrat jeden jediný výrazný kousek, neomezujte se pouze na dva nebo tři doplňky. Můžete si vybrat z řady náušnic a kombinovat ty visací s pecičkami. A že nemáte propíchnuté lalůčky? Nevadí. Sáhněte po ear cuffs a žádné nadále nepotřebujete.

Přimíchejte barvy...

V maximalismu není místo pro skromnost. Pokud máte rádi barvy, vezměte je na sebe. Můžete zůstat u monochromatického looku sladěného v jedné barvě, hrát si se stejnými či naopak rozdílnými druhy kovů. A pokud je vaším cílem vyniknout, skočte rovnou po hlavě do kontrastních odstínů barev.

 

Prolínání různých prvků a stylů

Maximalismus nemá žádná jasně daná pravidla. Nemusíte se nechat omezovat jedním vzorem nebo stylem. Dobrým způsobem, jak vytvořit maximalistický look, je hledat řád v chaosu. Rozdílné barvy a vzory, květiny, zvířecí prvky, linie, to vše lze spojit.

Opakujte...

Tajnou ingrediencí, díky které bude vše dohromady fungovat, je opakování. Najděte spojující prvek. Například perly či barevné drahokamy. Noste je jak na náušnicích, tak například na náramku. Vše se rázem propojí v dokonalé rovnováze...

Vissza a blogba